Podstawowy pakiet promocyjny

Korzystając z dowolnych naszych usług outsourcingowych, otrzymują Państwo również możliwość skorzystania gratisowo z podstawowego pakietu promocyjnego, który obejmuje: umieszczenie informacji o książce na portalu naukowym Academicon w dziale „Aktualności” w zakładkach: „Zapowiedzi wydawnicze” i „Nowości wydawnicze”, a także w dziale „Publikacje” oraz promocję książki za pomocą powiązanych z portalem kanałów społecznościowych.

zapowiedz_new_002Zapowiedzi wydawnicze to część działu „Aktualności” portalu Academicon, w której umieszczane są informacje o książkach, nad którymi się dopiero pracuje, ale które mają się wkrótce ukazać. Warto opublikować tę informację, aby jak najwcześniej dotarła ona po potencjalnych czytelników. 

nowosci_wydawnicze_002aNowość wydawnicza to część działu „Aktualności” portalu Academicon, w której umieszczane są informacje o nowo wydanych publikacjach. 

Poniżej screen serwisu retoryki, w którym pokazano lokalizację wpisu o nowości wydawniczej (3): dział „Aktualności” (1), zakładka „Nowości wydawnicze” (2). Wpis taki znajduje się w zakładce przez 6 miesięcy (przez taki okres publikacja jest wg nas nowością wydawniczą), a następnie jest automatycznie z niej usuwany.

nowosci_wydawnicze_002aBaza publikacji portalu Academicon to nowoczesne repozytorium cyfrowe, zawierające monografie, prace zbiorowe, czasopisma oraz niepublikowane nigdzie indziej artykuły online. Jest ono skonfigurowane wg wytycznych wyszukiwarki Google Scholar.