Książka Open Access

Piotr Gutowski: Między monizmem a pluralizmem. Studium podstaw i genezy filozofii Johna Deweya

Zapisz się do newslettera:

Zgłoś konferencję, wypełniając formularz, który można pobrać > tutaj.

Dołącz o zespołu redakcyjnego portalu Academicon. Więcej informacji > tutaj.

„Między monizmem a pluralizmem. Studium podstaw i genezy filozofii Johna Deweya” – udostępniamy kolejną książkę prof. Piotra Gutowskiego, przewodniczącego Komitetu Nauk Filozoficznych PAN.

Zachęcamy do lektury i do publikowanie swoich prac w otwartym dostępnie na Academiconie! Nakład wielu cennych książek się wyczerpał lub egzemplarze gniją gdzieś w magazynie. Warto je zdigitalizować i otworzyć do nich dostęp. Niech powrócą do krwiobiegu naukowego i pracują na nazwisko autora. Propozycje digitalizacji książek można zgłaszać na adres: info@academicon.pl.

Kliknij, aby pobrać:

 

Piotr Gutowski, Między monizmem a pluralizmem. Studium podstaw i genezy filozofii Johna Deweya, Lublin: Wydawnictwo KUL, 2002, 266 s.

Zleć nam wydanie

Zapraszamy autorów monografii, prac doktorskich, habilitacyjnych i innych prac naukowych, popularnonaukowych i dydaktycznych do wydania książki w nowoczesnym Wydawnictwie Academicon. Zapraszamy także do współpracy wydawniczej redaktorów czasopism, serii wydawniczych i prac zbiorowych.

Zleć nam skład i łamanie

Nasze Studio DTP wykonuje wysokiej jakości prace w zakresie składu i łamania tekstów oraz projektowania i obróbki graficznej.

Zamów książkę

Nasza e-księgarnia, gdzie znajdziesz nasze publikacje, i nie tylko...

Open Journal Systems

System do zarządzania online procesem redagowania czasopisma.

Open Conference System

System do zarządzania online konferencjami naukowymi.