Pakiet Promo

Pakiet Promo obejmuje następujące grupy usług: pełny outsourcing wydawniczy i ekstrapromocję publikacji.

Poniżej charakteryzujemy każdą z nich:

logo wydawnictwa academicon skrocone 3Pełny outsourcing wydawniczy obejmuje następujące usługi: opracowanie redakcyjne, opracowanie komputerowe, opracowanie graficzne, opracowanie e-booka oraz druk. Więcej informacji na temat „know how” można uzyskać, klikając w nazwy poszczególnych usług.

logo academicon skrocone 50pxEkstrapromocja obejmuje następujące usługi dostępne na portalu naukowym Academicon: ekspozycję okładki książki przez okres X miesięcy w działach „Nowość wydawnicza” lub „Polecane”, wykonanie i ekspozycję przez okres X baneru reklamowego lub animacji reklamowej o powierzchni Y, wykonanie i ekspozycję filmu reklamowego o książce, umieszczenie informacji o książce na fanpage'u facebookowym portalu oraz na stronie portalu Google Plus. Aby przeczytać na ten temat więcej, kliknij TUTAJ.

Korzystając z naszych usług outsourcingowych, otrzymują Państwo również możliwość skorzystania gratisowo z podstawowego pakietu promocyjnego, który obejmuje: umieszczenie informacji o książce w działach: „Zapowiedzi wydawnicze” i „Nowości wydawnicze”, promocję książki powiązanymi z portalem kanałami społecznościowymi. Aby przeczytać na ten temat więcej, kliknij TUTAJ.

Poniżej opisujemy, jak zamówić pakiet usług.

1. Skontaktuj się z nami i określ pakiet, a bezpłatnie oszacujemy koszty realizacji

Tel. kom.: 603 072 530
E-mail: wydawnictwo@academicon.pl
Skype: academicon

Opisz nam swoją książkę, a my zrobimy bezpłatną wycenę.

2. Prześlij nam plik tekstowy na dowolnym nośniku, a zrobimy dokładną kalkulację kosztów zlecenia

Preferowane formaty plików: doc, docx, rtf, odt. Jeśli tekst zawiera niestandardowe znaki, prosimy o załączenie również pliku pdf. Można je przesłać pocztą elektroniczną.

Dopiero na podstawie pełnego materiału wydawniczego można zrobić dokładną i wiążącą kalkulację kosztów.

Opracujemy i udostępnimy Ci szczegółowy plan realizacji zlecenia, opisujący poszczególne jego etapy i odpowiadające im terminy.

3. Zapewnimy profesjonalną realizację powierzonych nam zadań

Każdy z wyżej wymienionych etapów procesu wydawniczego jest transparentny dla autora. Więcej na temat „know how” można przeczytać tutaj.

dla_wydawcow_biale3